חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:05 זריחה: 6:20 י"ג בניסן התש"פ, 7/4/20
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1111 - כל המדורים ברצף
לפעמים צריך לקפוץ
יש חדש
אפשר לצרף גם את הגוף
חג-הפסח
שכנות מסוכנת
אורחים ל'סדר' / סיפור
פסח לעתיד
בקשה כנגד בקשה
יציאת מצרים של אנוסים
ערב פסח שחל בשבת

כל העולם סדרים

חסידי חב"ד ברחבי העולם כולו השלימו את המבצע הענק של עריכת מאות סדרים, שבהם ישתתפו רבבות יהודים. הסדרים הגדולים ביותר יהיו בריכוזי המטיילים במזרח ובדרום-אמריקה, ועוד סדרים רבים מתקיימים בקהילות היהודיות ברחבי מדינות חבר-העמים, במדינות אפריקה, אוסטרליה וברחבי אירופה . בתי-חב"ד בארץ ארגנו כמאתיים סדרים ציבוריים, שבהם ישתתפו כל שכבות העם בישראל.

סידור לפסח

הוצאת קה"ת הוציאה-לאור לקראת חג-הפסח מהדורה חדשה ומתוקנת של הסידור המיוחד לפסח, שבו מסודרות התפילות של החג כסדרן, בלי צורך לדפדף ולחפש. ובכלל, טוב שיהיה סידור לפסח, שאין משתמשים בו כל השנה. טל' 03-9606018.

מסע בגליל

הופיע מסע בגליל – משחק מיוחד שבאמצעותו יקנו הילדים ידע מקיף על שישים תנאים, אמוראים וגדולי הדורות, הטמונים ברחבי הגליל. המשחק מיועד ל-6-2 משתתפים, מגיל שש ומעלה. טל' 02-5829560.

הפקות חדשות

יוסי גרין הפיק אלבום חדש, התו השמיני , ובו שלושה-עשר ממיטב שיריו. הפצה: גרינטק, טל' 1-700-700015.  נועם הפקות הפיקו את חבורת מצוות 21, במרתפי רומא, טל' 02-5374144. הינדיק הפקות מגישים את איילת השחר, מארז שני תקליטים ובהם מחרוזות מוזיקליות. טל' 052-52068686.

הבהרה: במדור 'חיים יהודיים' הופיעה לפני שבועיים פסקה שממנה היה אפשר להבין כאילו חז"ל לא דייקו בחישובי המולדות. זו לא הייתה כוונתו של המרואיין, ואנו מתנצלים על הניסוח המטעה.


   

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)