חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:27 זריחה: 6:04 כ"א באב התש"פ, 11/8/20
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1156 - כל המדורים ברצף
לחשוב בהיגיון; בהיגיון יהודי
יש חדש
הכוח להשכין את הקב"ה
המקדש הפנימי
אם זה הגיהינום...
ברכת העני
קידוש החיים
המים המדבקים
בצלאל של ה'חורבה'
מצוות מכספי מעשר

מכינים משלוחי-מנות

בימים האלה צעירי-חב"ד משלימים את ההכנות למבצע הרחב שיקיימו בימי הפורים, לזיכוי המוני בית-ישראל במצוות הפורים. יחולקו מאות-אלפי שקיות של משלוחי-מנות, ופעילי חב"ד יקראו את המגילה ויביאו את שמחת החג. צוותים חינוכיים מבקרים בימים האלה בבתי-ספר רבים ברחבי הארץ, ומנחילים לילדים את תודעת הפורים ומצוותיו. צעירי-חב"ד גם הוציאו-לאור מאות-אלפי עותקים של עלוני-הסברה צבעוניים לחג, למבוגרים ולילדים, גם בשפה הרוסית.

רישום לרשת

רשת בתי-ספר וגני חב"ד, אהלי יוסף-יצחק ליובאוויטש, מזכירה לציבור להזדרז לרשום את הילדים לגני-הילדים ולבתי-הספר. הביקוש למוסדות הרשת גדל והולך, והורים רבים מעוניינים להעניק לילדיהם חינוך במוסדות חב"ד, המלוּוה שמחה חסידית ואהבת-ישראל. הרשת פתחה קו טלפון ארצי לרישום לבתי-הספר והגנים – 1-599-500-220. פרטים על המוסדות אפשר למצוא גם באתר הרשת www.reshet.org.il.

שבת הכנה לפורים

בשבת הבאה, פרשת תצווה (זכור), י"א באדר, תהיה אי"ה שבת אירוח בכפר-חב"ד, בסימן ההכנה לימי הפורים, מחיית 'עמלק' הפנימי ועוד. את השבת מארגן אשנב לחב"ד. טל' 050-8636355.

פורים עם דודו

הופיעה הפקה חדשה (מס' 14) בסדרה בגן של דודו. התקליטור מיוחד לפורים. מילים ולחנים: אורית וגנפלד, שירה ומשחק: דודו פישר. טל' 1-700-704120.


   

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)